Mobiliyum Mobilya A.V.M.

Türkiye’nin ilk ve tek mobilya alışveriş merkezi mobiliyum un açılışı Mayıs 2015 de yapıldı. Mobilya sektöründe her geçen yıl biraz daha güçlenen ve adından biraz daha fazla söz ettiren inegöl, bu sektördeki gücünü taçlandırdı diyebiliriz. Gerçekten çok büyük ve ihtişamlı bir merkez olarak tasarlanmış.

Mobiliyum A.V.M. tamamen İnegöl’deki mobilya firmalarının showroom larını içerisinde barındırıyor. Tek fark eskiden İnegöl’e mobilya alışverişi için gidildiğinde mağazaları tek tek gezmek gerekirdi. Artık bütün İnegöl mobilyalarına tek bir çatı altında ulaşılabiliyor.

Mobilya ihtiyacınız varsa Mobiliyum‘u gezmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Görünüşü ve ihtişamı ürünlerinin pahalı olduğu izlenimi verebilir ama  her keseye uygun mobilya bulmak mümkün. Firmaların hepsi yörenin mobilya esnafı olduğundan satış elemanları sıcak kanlı müşteri memnuniyeti odaklı, kurumsal ve mesafeli bir yaklaşım çok az firmada mevcut.Yani gittiğiniz her mağazada çayınızı, kahvenizi içip alacağınız ürünün pazarlığını yapabilirsiniz. (Kesinlikle pazarlık yapın.)

Eğer mobilya alışverişi için Mobiliyum‘u ziyaret edecekseniz tavsiyemiz rahat ve yürümeye elverişli kıyafetler ve ayakkabılar ile gelmeniz. A.V.M. içerisinizde yürüdüğünüz mesafeleri saymasanız bile sadece mağazalarda ürünlere bakarken bile çok fazla efor harcamak zorundasınız çünkü mağazaların her biri tek başına orta ölçekli bir mobilya mağazası.Son olarak sabahtan gelip öğleye kadar gezip öğlen bir şeyler yer öğleden sonra alışverişe devam ederiz diye planlama yapmayın çünkü Mobiliyum bu konuda biraz yetersiz kalıyor. A.V.M. içerisinde henüz tamamlanmamış bir iki cafe var. A.V.M. nin hemen giriş bölümünde de Kafkas pastanesi ve birde Otel var.Otelin restorantından da faydalanılabilir. Yada hazır İnegöl’e gelinmişken yol üzerindeki yada İnegöl içerisindeki köfteciler tercih edilebilir.

Web Sitesi:http://mobiliyum.com/

Bursa LİFE

Bursa gezgini ve sevdalısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir