Doburca Kaya Restorant (Bursa)

Bursa’nın en temiz havasına sahip doburca’ da faaliyet gösteren Doburca Kaya restorant muhteşem doğası ile göz dolduruyor.Bursa’da yaşayanlar az çok doburcayı biliyorlardır;Uludağın eteklerinde şehir merkezi denilebilecek bir konumdaki semt son yıllarda gittikçe popülerleşiyor.Doburcada pek çok cafe ve restorant bulunuyor. Kaya restorantı bir adım öne çıkaran bence muhteşem doğası.

Ufak bir dere olan Karaoğlan deresinin kenarında uzunlamasına kurulmuş olan tesiste tepelere yapılmış yapay şelaleler sayesinde tesinin neresinde olursanız olun su şırıltısı hep yanınızda.

Kaya restorant alkolsüz bir tesis ve aileniz ile rahatlıkla gidebileceğiniz bir tesis.

Semaver ile çay servisinin yapıldığı mekanda porselen demlik kullanıldığıda dikkatimizden kaçmadı. Ayrıca Haftaiçi serpme haftasonu açık büfe kahvaltı hizmetide sunulmakta.Ayrıca yemek menüsünde güveç ızgara, et, balık, tavuk çeşitleri bulunmakta.Öğle ve akşam yemeklerinde yemek öncesi aperatif olarak verilen koyun peyniri ve fırından yeni çıkmış ekmekler bazen yemeğin önüne geçebilecek kadar leziz.Bu leziz aperatiflere maalesef kahvaltı servisinde rastlayamadık.

ULAŞIM:Tesise ulaşım son derece kolay. Ayrıca tesise ait gayet büyük bir otopark mevcut.Yinede Açık adres verecek olursak: Dobruca Köyü Yolu Üzeri 2.Km
Çekirge

Kaya restorant sevdiklerinizle güzel ve huzurlu, şehrin stresinden ve gürültüsünden uzak doğa ile içiçe güzel bir gün geçirebileceğiniz bir mekan.

Tesis ile ilgili daha fazla bilgi almak için Kaya restorantın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Kaya restorantFacebook sayfası

 

Bursa LİFE

Bursa gezgini ve sevdalısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir